But I started making my own lunches out of necessity, and was pleasantly surprised at the result.
Better yet, try dipping those veggies in it.
So it’s possible for you to make a batch and save them for whenever you desire.
Make a big-batch of it and store it in your freezer for later.
Cost per serving:$1.13